نقاشی ساختمان نمای آبی

شرکت آذر نقاشان نمای آبی ایرانیان شماره ثبت 540942

نقاشی ساختمان در تهران و حومه ، انجام کلیه امور نقاشی ساختمان – بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت نقاشی ساختمان زیر نظر استادکار نمونه
شماره تماس : 09126492911 -- 09196294912


تاثیر نقاشی ساختمان در فروش خانه

تاثیر نقاشی ساختمان در فروش خانه

تاثیر نقاشی ساختمان در فروش خانه


همیشه این سوال در ذهن بیشتر صاحبان قدیمی وجود دارد که تاثیر نقاشی ساختمان در فروش خانه چیست؟ این مسئله چه تاثیری می تواند روی قیمت خانه بگذارد؟
آیا مشخصه های دیگر مهم نیستند؟ امروزه مردم قبل از خرید خانه، به غیر از دیوارها و سقف های تازه رنگ شده، به مسائل دیگری مثل لوله کشی، آسانسور، طبقه و غیره توجه بیشتری می کنند و حتی به دفعات دیده شده که فردی هزینه زیادی را بابت نقاشی ساختمان خود متحمل شده، اما چون از بازسازی و تعمیرقسمت های دیگر خانه غافل بوده، نتوانسته خانه خود را به قیمت مناسب بفروشد.
اما اینجا یک سوال به وجود می آید که چه قسمت هایی از خانه را باید رنگ کنیم؟ در ادامه این مقاله (تاثیر نقاشی ساختمان در فروش خانه) نکاتی را بیان میکنیم که به شما کمک میکند تا با رنگ کردن قسمت های ضروری خانه جلوه زیباتری به منزل خود بدهید .


نقاشی قسمت بیرونی خانه

نقاشی قسمت بیرونی خانه

قسمت های بیرونی، اولین جایی است که خریداران به آن توجه می کنند. اگر نمای بیرونی خانه کثیف یا مناسب نباشد، ممکن است خریدار حتی حاضر نشود که داخل ساختمان را ببینید و از همان جا از خرید منصرف شود. بعضی اوقات با یک شستن ساده می توانید تغییر قابل ملاحظه ای را ایجاد کنید.

 

شستن قسمت هایی که زیاد قابل دید نیستند

بیشتر قسمت های داخلی ساختمان در دید مشتری نیستند و حتی رنگ کردن آن ها نه تنها تاثیر در زیبایی ندارد بلکه هزینه شما را زیاد می کند. بهترین کار شستن آن قسمت ها می باشد. شاید از خود بپرسید وقتی قایل دیدن نیستند چرا باید شسته شوند؟ درجواب باید گفت: هر جای کثیفی وقتی در کنار جاهای تمیز قرار بگیرد، توجه بیشتری جلب می کند. حتی با شستن ساده آن ها یا دستمال کشیدن روی آن ها می توان باعث تمیزی آن ها شد.


حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه

حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه

حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه از اولین جاهایی هستند که خریدارآنها را بررسی می کند. تمیز کردن سنگ دستشویی، وان حمام، دیوارها، کف ها، شیرها و غیره نیز از اولین اولویت های بازسازی ساختمان است که باید به آنها پرداخت. کثیف بودن آن ها باعث جلوه زشتی به ساختمان می دهد و این حس را به مشتری القا می کند که باید هزینه ای را بابت تعمیرات آن ها بپردازد. آشپزخانه هم باید تمیز باشد. بیشتر دیوارهای آشپزخانه ها کاشی یا سرامیک هستند و تمیز بودن آن ها خیلی مهم است. حتی با یک دستمال کشیدن ساده می توان این دیواره ها را کاملا تمیز کرد.


رنگ کردن کابینت ها

رنگ کردن کابینت ها

معمولا خانم به محض به ورود به هرخانه ای به سرعت وارد آشپرخانه شده و ابتدا به بررسی کابینت ها و سالم بودن آنها می پردازد. اگر ظاهر آن ها رنگ رو رفته باشد و نیاز به رنگ مجدد یا تعویض آن ها باشد، سریعا اقدام به تعمیر اساسی آن ها کنید. به این نکته توجه کنید که در هنگام رنگ کابینت ها آنها را مطابق با رنگ دیوارها رنگ آمیزی کنید. پس همانطورگفته شد رنگ کردن ساختمان نه تنها باعث می شود ساختمان و خانه جلوه زیبا در چشم خریدار داشته باشد، بلکه تاثیر مثبتی بر قیمت خانه دارد. استفاده از رنگ های طبیعی و عامیانه جذاب تر است و می تواند هر مشتری را به سمت خود جلب کند.

 


ما در این مقاله به تاثیر نقاشی ساختمان در فروش خانه پرداختیم و با هم به مهم بودن این مسئله پی بردیم.

 

 

نقاشی ساختمان نمای آبی با داشتن کادر مجرب در زمینه نقاشی ساختمان در کرج و نقاشی ساختمان در تهران میتواند شما را در زمینه تعمیر و بازسازی خانه شما به شما مشاوره داده و کلیه تعمیرات را برعهده بگیرد