نقاشی ساختمان نمای آبی

شرکت آذر نقاشان نمای آبی ایرانیان شماره ثبت 540942

نقاشی ساختمان در تهران و حومه ، انجام کلیه امور نقاشی ساختمان – بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت نقاشی ساختمان زیر نظر استادکار نمونه
شماره تماس : 09126492911 -- 09196294912


نکات کلیدی رنگ آمیزی خانه های کوچک

در نقاشی دیوارهای منازل باید به انتخاب رنگ چگونگی استفاده از رنگ ها توجه کنیم. نقاشی خانه های کوچک کمی متفاوت و حساس نسبت به خانه های دیگر است و نیازمند دقت و حساسیت بیشتری نیز می باشد. زیرا با نقاشی ساختمان درست می توان این خانه های را بزرگ نشان داد.

نکات رنگ آمیزی دیوارهای خانه


نکته اول برای نقاشی خانه های کوچک استفاده از رنگ های روشن است اما نه به این صورت که تمام دیوارها را یکرنگ سفید باشند بلکه در کنار رنگ سفید باید از رنگ های تضاد آن و شاد مانند زرد، آبی کمرنگ یا سبز تیره استفاده کنید.

نکته دوم و شاید عجیب که کمتر کسی از آن خبر دارد استفاده از رنگ های تیره در خانه های موچک است. اگر یکی از دیوارها را رنگ تیره نقاشی کنید باعث جلب توجه آن می شود و دورتر به نظر میرسد و خانه شما بزرگتر دیده خواهد شد.

 

 

انتخاب رنگ دیوار قسمت های مختلف خانه


برای سقف ها رنگی تیره از رنگ دیوار ها انتخاب کنید تا فضا بزرگتر به نظر برسد و اگر در قسمت پایینی دیوارها از راه راه های متالیک استفاده کنید نتیجه کارتان فوق العاده می شود و خانه شما مدرن به نظر خواهد رسید.

برای آشپرخانه از رنگ های اشتهاآور و تند استفاده کنید، نتیجه کار فوق العاده خواهد شد. رنگ هایی که به رنگ ادویه ها هستند برای آشپرخانه مناسب است.