نقاشی ساختمان نمای آبی

شرکت آذر نقاشان نمای آبی ایرانیان شماره ثبت 540942

نقاشی ساختمان در تهران و حومه ، انجام کلیه امور نقاشی ساختمان – بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت نقاشی ساختمان زیر نظر استادکار نمونه
شماره تماس : 09126492911 -- 09196294912


چه نوع رنگی انتخاب کنیم؟

رنگ ها به دوسته قابل شستشو که به رنگ های روغنی معروف هستند و غیر قابل شستشو، رنگ های پلاستیکی تقسیم میشوند.

رنگ های روغنی را می شود شست و حل کننده آن تینر است. این نوع رنگ دارای دو حالت مات و براق به وجود دارد. جهت تضمین کیفیت مناسب، نقاشان ساختمان این دو نوع رنگ را باهم مخلوط کرده تا معایبی که هر کدام به تنهایی دارا می باشند را تا حدی رفع گردد.

رنگ روغنی براق دارای دوام بالاتری در رنگ ساختمان دارد و تمیز کردن آن راحت تر است. اما عیبی که دارد این است که اگر دیواری که رنگ میکنید صاف نباشد نقص آن را نشان می دهد.

بیشتر کاربرد رنگ روغن برای مکان هایی مثل حمام و سرویس های بهداشتی است.

رنگ ها پلاستیکی بویی ندارند، نقص های ساختمان را پوشش میدهند و در اصل برای پوشش سقف های اتاق ها، پذیرایی و حال مناسب است. از مزیت های دیگر این رنگ بلندتر کردن سقف و بزرگ نشان دادن خانه است.

حلال رنگ های پلاستیکی آب است و به همین دلیل این رنگ ها خیلی سریعتر نصبت به رنگ های روغنی خشک می شوند و با آب هم قابل پاک شدن است و این یعنی اینکه شما نمیتوانید دیوارها را تمیز کنید و این رنگ قابل شستشو نیست.

نوع دیگری از رنگ ها، رنگ های اکریلیک هستند که حلال آن هم آب است و بدون بو، اما با آب پاک نمی شوند و قابل شستشو هستند.

رنگ های اکریلیک که به آنها رنگ های روغنی بدون بو هم می گویند به صورت نیمه براق تولید می شوند.رنگ های اکریلیک دوستدار محیط زیست می باشند