نقاشی ساختمان نمای آبی

شرکت آذر نقاشان نمای آبی ایرانیان شماره ثبت 540942

نقاشی ساختمان در تهران و حومه ، انجام کلیه امور نقاشی ساختمان – بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت نقاشی ساختمان زیر نظر استادکار نمونه
شماره تماس : 09126492911 -- 09196294912


چه زمانی برای نقاشی ساختمان مناسب است؟

این سوالی است که شاید ذهن خیلی افراد را به خود مشغول کرده که زمان مناسب نقاشی ساختمان چه موقعی است؟ متاسفانه یا خوشبختانه باید پاسخ دهیم که زمان دقیقی برای این موضوع تعیین نشده است و خب طبیعتا زمان درست برای نقاشی ساختمان، به شرایط جوی و آب و هوا، آماده سازی ساختمان بستگی دارد.

مهمترین عامل برای تعیین زمان درست رنگ آمیزی ساختمان، شرایط محیط و مکان رنگ آمیزی می باشد. میزان پوسیدگی، ترک خوردگی وساییدگی هر محل چقدر است؟ آیا محل رنگ آمیزی دارای رطوبت یا همجوار با آب هست یاخیر؟

اینها عوامل تاثیرگذار در تعیین زمان رنگ آمیزی ساختمان هستند، اما عوامل دیگری نیز وجود دارد که یکی از آنها طول عمر ساختمان شماست که آیا نیاز به بازسازی دارد یا خیر؟ اگر نیاز به بازسازی باشد شما باید صبر کنید تا دیوارهای بازسازی شده کاملا خشک شده و هیچگونه رطوبتی نداشته باشند تا قابل نقاشی باشند.

یک نکته مهم در نقاشی ساختمان، فصل آن می باشد. در فصل های بهار و تابستان کار نقاشی ساختمان رونق بسیاری دارد پس کارفرما قدرت گرفتن تخفیف و چانه زنی کمتری دارد. در این فصول به دلیل گرمای هوا خشک شدن رنگ به سرعت اتفاق می افتد و بهترین زمان برای نقاشی ساختمان است. زمان دیگری که نقاشی ساختمان رونق بیشتری دارد اواخر زمستان و در آستانه نزدیک شدن به بهار و سال نو بیشتر افراد به دنبال رنگ آمیزی خانه، پارکینگ و راه پله های خود هستند.

اما فصل هایی که کار نقاشی ساختمان رونق کمتری دارد و کارفرما میتواند تخفیف خوبی از نقاش بگیرید فصل های پاییز و زمستان است. در این فصل ها به دلیل رطوبت هوا و شرایط جوی و بارش باران برف رنگ آمیزی ساختمان سخت و مشکل خواهد بود و همچنین زمان زیادی به طول خواهد انجامید.