نقاشی ساختمان نمای آبی

شرکت آذر نقاشان نمای آبی ایرانیان شماره ثبت 540942

نقاشی ساختمان در تهران و حومه ، انجام کلیه امور نقاشی ساختمان – بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت نقاشی ساختمان زیر نظر استادکار نمونه
شماره تماس : 09126492911 -- 09196294912


کدام رنگ را انتخاب کنیم؟

قدم بعدی در نقاشی ساختمان انتخاب کردن رنگ مناسب برای رنگ آمیزی است. همانطور که اطلاع دارید رنگ ها طیف گسترده ای دارند و انتخاب های تقریبا بی نهایتی در اختیار شماست. اما نکته ای که باید در هنگام انتخاب رنگ به آن توجه نمود همخوانی یا هماهنگی رنگ انتخاب شده با دکوراسیون منزل و یا محل کار است یا به اصطلاح ست کردن است.

نکته ی دیگری که باید در انتخاب رنگ به آن توجه کرد نور اتاق یا نوری که وارد منزل می شود و دلیل این توجه ای است که نور خورشید که نوری طبیعی است میتواند به طور مستقیم باشد یا غیر مستقیم که همین امر میتواند جلوه اتاق را تغییر دهد و یا نورهای مصنوعی مانند نور لامپ های مختلف از رشته ای تا هالوژن ها که رنگ های مختلفی تولید میکند و بر محیط و دیوار ها و جلوه ای که ایجاد میکند تاثیر مستقیم میگذارد.

اگر خانه ی شما در سمتی از ساختمان است که نورگیر نیست، باید از رنگ های استفاده کنید که نور را منعکس کند تا فضای اتاق روشن و دلباز به نظر برسد. همچنین باید از نورهای مصنوعی زرد برای کمک به این فضا کمک بگیرید.

همچنین اگر اتاق فاقد پنجره می باشد میتوانید از رنگ سفید یا آبی بسیار کم رنگ در نقاشی ساختمان استفاده کنید، این کار فضای اتاق را دلباز و زیبا میکند و نبود پنجره را تا حدودی پوشش می دهد و همچنین اگر نوری وارد اتاق شود آن را بازتاب میدهد و این مسئله باعث روشن تر شدن اتاق می شود

جدول روانشاسی رنگ ها:

 قرمز مزاج گرم دارد.براثر استفاده از رنگ قرمز ارتعاشات درمان کننده و تقویت کننده ای برقرار می شود.
نارنجی مزاج گرم دارد.رنگ نارنجی علامت انرژی می باشد.این رنگ از اختلاط دو رنگ قرمز و زرد حاصل می شود.
زرد رنگ زرد مزاج گرم و خشک دارد.این رنگ علامت هوش،فهم،درایت زیاد و عشق ورزی می باشد
 سبز رنگ سبز دارای ارتعاشات متعادل کننده مهمی برای سیستم عصبی می باشد.مزاج این رنگ معتدل است.
 بنفش معتدل است با گرایش به سردی. رنگ بنفش از ترکیب رنگ قرمز(مربوط به جسم) و رنگ آبی(مربوط به روح) حاصل می شود.استفاده از رنگ بنفش برای رفع بی خوابی و رفع نارسایی ذهن توصیه می شود.
 آبی مزاج خنک دارد.رنگ آبی موجب آرامش و تشعشعات صلح آمیز شده، دارای کیفیت خواب آور است.همچنین آبی فیروزه ای برای ایرانیان علامت پیروزی می باشد.